Hjem Kontakt os

Kontakt os

Af Redaktionen
IMG-grey

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt os 8 Andreas Baxivanos

COO
Mobile: +46768591559
Mail: andreas@itmediagroup.se

kontakta andreas baxivanos
Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario(@)itmediagroup.se

Kontakt os 9 Kristina Fredriksson

KAM / Säljansvarig
Mobile: +46 760 09 92 76
Mail: Kristina@itmediagroup.se

Kontakt os
Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt os 10 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt os 11
Eva Papaoikonomou

AM 

Mamma ledig / parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobile: +46 76 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt os 12 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt os 13
Alexander Guldroth

Pappa ledig / Parental leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail:alexander@itmediagroup.se

Kontakt os 14 Carin Von Stransky

Marknad / Projekt ansvarig
Mobile: +46 760-035 33 21
Mail: Carin@itmediagroup.se

KONTAKT

Hvis du vil nå redaktionen med dine pressemeddelelser eller nyheder, mail:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi bruger cookies og andre identifikatorer for at forbedre din oplevelse. Dette giver os mulighed for at sikre din adgang, analysere dit besøg på vores hjemmeside. Det hjælper os med at tilbyde dig personlig indhold og nem adgang til nyttige oplysninger. Klik på "Jeg accepterer" for at acceptere vores brug af cookies og andre identifikatorer eller klik på "Flere oplysninger" for at justere dine valg. jeg godkender Flere oplysninger >>