Kontakt os

Kontakt os

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt os Andreas Baxivanos

Säljchef / COO
Mobile: +46768591559
E-mail: andreas@itmediagroup.se

Kontakt os 1
Mario Leif Birger Hansen

CTO
Produktansvarig: IT-Hållbarhet.se
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

Kontakt os Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt os
Oscar Acosta Berg

KAM
Produktansvarig: IT-Retail.se
Mobile: +46 76 409 55 07
Mail: oscar@itmediagroup.se

Kontakt os Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt os
Anna Sydbom Kourkouli

AM
Produktansvarig:IT-Pedagogen.se
Mobile: +46 76 428 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt os Eva Papaoikounomou

AM
ProduktChef: IT-Kanalen.dk
Mobile: +4676 022 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt os
Alexander Guldroth

Pappaledig / Parental Leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail: alexander@itmediagroup.se

Kontakt os Rasmus Asp

AM
Produktansvarig:IT-Karriar.se
Mobile: +46 760-09 92 76
Mail: rasmus@itmediagroup.se

Kontakt os

Hvis du vil nå redaktionen med dine pressemeddelelser eller nyheder, mail:
redaktionen@itmediagroup.se