Hjem Kontakt os

Kontakt os

Af Redaktionen
IMG-grey
Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobil: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt os 6 Carin Von Stransky

CMO
Mobil: +46 760 35 33 21
Mail: carin@itmediagroup.se

KONTAKT
Fredrik Bojå

KAM / Säljansvarig
Produktansvarig:
IT-Retail.se / IT-Hälsa.se

Mobil: +4676 009 92 76
Mail: fredrik@itmediagroup.se

KONTAKT Mario Leif Birger Hansen

CTO 
Mobil: +46 762 59 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

Kontakt os 7
Despina Kalaitzidi

Campaign Manager / Editor in Chief
Mobil: +46 736 37 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt os 8 Anna Sydbom Kourkouli

KAM
Produktansvarig:
IT-Pedagogen.se / IT-Karriär.se

Mobil: +46 764 28 89 20
Mail: anna@itmediagroup.se

Kontakt os 9
Andreas Baxivanos

Finance / Ekonomi

Mail: ekonomi@itmediagroup.se

KONTAKT Eva Papaoikonomou

AM
Föräldraledig / Parental leave
Produktansvarig: IT-Kanalen.dk
Mobil: +46 760 22 29 24
Mail: eva@itmediagroup.dk

Kontakt os 10

Hvis du vil nå redaktionen med dine pressemeddelelser eller nyheder, mail:
redaktionen@itmediagroup.se


Vi bruger cookies og andre identifikatorer for at forbedre din oplevelse. Dette giver os mulighed for at sikre din adgang, analysere dit besøg på vores hjemmeside. Det hjælper os med at tilbyde dig personlig indhold og nem adgang til nyttige oplysninger. Klik på "Jeg accepterer" for at acceptere vores brug af cookies og andre identifikatorer eller klik på "Flere oplysninger" for at justere dine valg. jeg godkender Flere oplysninger >>