Kontakt os

Annika Guldroth

CEO / VD / Ansvarigutgivare
Produktansvarig:
IT-Kanalen / IT-Finans
Mobile: +4673 041 62 34
Mail: annika@itmediagroup.se

Kontakt os 1 Andreas Baxivanos

Säljchef / COO
Mobile: +46768591559
E-mail: andreas@itmediagroup.se

Kontakt os 2
Mario Leif Birger Hansen

CTO
Produktansvarig: IT-Hållbarhet.se
Mobile: +4676 259 54 27
Mail: mario@itmediagroup.se

Kontakt os 3 Despina Kalaitzidi

Redaktionen
Mobile: +4673 637 24 43
Mail: despina@itmediagroup.se

Kontakt os 4
Annika Svanström

KAM
Produktansvarig: IT-Karriär.se
Mobile: +4670 750 25 25
Mail: annika.s@itmediagroup.se

Kontakt os 5 Christian De La Plaza

KAM
Produktansvarig: IT-Hälsa.se
Mobile: +4676 934 52 36
Mail: christian@itmediagroup.se

Kontakt os 6
Alexander Guldroth

Pappaledig / Parental Leave
Mobile: +4670 975 40 82
Mail: alexander@itmediagroup.se

Kontakt os 7

Hvis du vil nå redaktionen med dine pressemeddelelser eller nyheder, mail:
redaktionen@itmediagroup.se